Зустріч студентів з представниками роботодавців

27.05. 2016 року в Донецькому державному університеті управління відбулася зустріч студентів з представниками комерційного банку.

Начальник департаменту-заступник керівника напрямку HR Смолій Інна Ростиславівна розповіла про переваги роботи та можливостях працевлаштування студентів у КП «ПриватБанк».

Студентів запросили пройти он-лайн практику в ПриватБанку. Це є дуже зручним, та має наступні переваги:

студенти будь-яких спеціальностей можуть пройти он-лайн практику;
дистанційне проходження практики у будь-який час із будь-якої точки світу;
сертифікат із результатами практики-офіційний документ, що можна пред’явити у виші;
найкращим практикантам банк пропонує роботу.

ПриватБанк впровадив нову систему проходження практики в банку, яка дає можливість отримати знання та навички роботи в банківській сфері без обов’язкового відвідування відділень банку – онлайн. Адреса сайту для проходження практики – practice.privatbank.ua

Після закінчення онлайн-практики всі студенти здають іспити і тести і отримують сертифікат про проходження практики з оцінками і результатами. При цьому викладачі та роботодавці зможуть перевірити результати студентів на сайті практики (вказавши номер сертифіката або номер мобільного телефону студента). А кращі практиканти будуть зараховані до кадрового резерву ПриватБанку, що дає гарантію працевлаштування в банку після закінчення вузу.

Зі слів Інни Ростиславівни, на студентів чекає цікава, захоплююча, динамічна робота. Робота, яка дозволить розвиватися і відчувати себе частиною найбільшого банку країни, частиною великого механізму.

Тож ПриватБанк запрошує студентів Донецького державного університету управління взяти участь в конкурсі на посаду оператор кол- центру (вхідна лінія) в новому контактному центрі ПриватБанку в м. Маріуполь.

Функціонал: спілкування з клієнтами на вхідні дзвінки й надання консультацій з банківських продуктів.

Сукупний дохід 4450 грн. кращі оператори заробляють більше 10 000 грн.
Гнучкий плаваючий графік.

Вимоги до кандидатів:
* вік від 18 років
* освіта вища / незакінчена вища(можливо студенти)
* вільне володіння російською та українською мовами + правильна дикція
* здатність працювати у високому темпі;
* знання ПК.

Є можливість кар’єрного росту як в кол-центрі, так і в інших напрямках банку.

Тут ПриватБанк приймає заяви від студентів Донецького державного університету управління

За всіма питаннями звертатися до координатору проекту від університету – Тарасенко О.Ю.

Проведення даних заходів допомагає поєднати теорію з практикою ще в період навчання та сформувати у студентів уявлення про майбутню професію.

к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів,
обліку та аудиту і банківської справи Тарасенко О.Ю.

Попередні IV Всеукраїнський форум переселенців
Наступні Проблеми соціальної безпеки і реформи освіти