Студенти ДонДУУ завітали до металургійного комбінату ім. Ілліча

08 вересня 2016 року кафедра «Менеджменту виробничої та невиробничої сфери» організувала екскурсію на металургійний комбінат імені Ілліча. Студенти 1 і 2 курсів кафедри «Менеджменту виробничої та невиробничої сфери», «Менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності», «Економіки підприємства, управління персоналом та економіки праці» та співробітники університету відвідали ПАО «ММК ім. Ілліча». Спеціалісти комбінату цікаво розповідали про процес виробництва чавуну в доменному цеху та сталі в киснево-конвертерному виробництві. Також студенти були неймовірно вражені процесом прокатки металу, який вони мали змогу бачити на власні очі в листопрокатному цеху.

Екскурсанти були вражені масштабами виробництва та виразили надію, що вони матимуть змогу відвідати комбінат ще раз. Подібні заходи допомагають отримати важливий досвід та ставати більш обізнаними.

Попередні Студенти Донецького державного університету управління на Донецькій Студреспубліці
Наступні Шановні студенти, аспіранти та співробітники ДонДУУ!