Соціальна робота практика

Соціальна робота – професія тих, для кого доброта і милосердя не абстрактні поняття, а норма життя. Адже тільки за велінням совісті та покликом душі можна творити добро, надаючи допомогу тим, хто найбільше її потребує. Ознайомча практика студентів спеціальності «Соціальна робота» є першою практикою за час навчання у ДонДУУ, тому її завданнями є створення загального позитивного враження від майбутньої професійної діяльності, формування подальшого бажання вчитися й працювати за обраним фахом. Ознайомлення у першу чергу орієнтоване на підвищення рівня інформованості студентів щодо подальшої професійної діяльності та напрямків діяльності соціального працівника. З 01.09.16 по 09.09.16 студенти першокурсники спеціальності Соціальна робота» мали можливість ознайомитися зі створеною у м. Маріуполь системою надання соціальної допомоги городянам через територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також відвідати Кальміуський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Зустрічі студентів з представниками громадських організацій м. Маріуполь, таких як «Університет третього віку», «З нами добрі серця» та «Маріупольська спілка молоді» розкрили можливості задля подальшої волонтерської діяльності.
Варто зазначити, що ознайомча практика надала студентам можливість відчути себе затребуваною у професійному сенсі людиною, навчитися самостійно планувати свою діяльність, набути корисні ділові контакти зі старшими колегами, сприяла удосконаленню комунікативних й організаторських здібностей, розширила уявлення щодо вибору майбутнього місця роботи.

Мазіна Н.Є.

Попередні Увага всім студентам та аспірантам ДонДУУ!
Наступні Тренінг по роботі з впо