Увага всім студентам та аспірантам ДонДУУ!


29 вересня о 14 годині в аудиторії 309 відбудеться зустріч із представниками міжнародного відділу ДонДУУ, яка присвячена міжнародним програмам навчання в університетах Ліон (Франція) і Салерно (Італія)!

Згідно міжуніверситетських угод 5 кандидатів (студентів або аспірантів) можуть пройти безкоштовне навчання в університетах Салерно (Італія) та Ліон (Франція) протягом весняного семестру 2016-2017 навчального року.

Відкриті вакансії: 4 місця для університету в Італії та 1 місце в університеті Франції.

Посилання на сайти університетів:

http://www.univ-lyon2.fr

http://web.unisa.it/en

До участі у конкурсі запрошуються студенти всіх напрямків підготовки 1-3 курсів, магістри та аспіранти денної форми навчання.

Під час зустрічі будуть обговорюватись деталі участі в програмі, у вас буде нагода задати питання та послухати студентів нашого університету, які брали участь у подібних програмах обміну.

Якщо за будь-яких причин Ви не зможете бути присутніми на тестуванні, але бажаєте приймати участь у конкурсному відборі на наступний семестр, або у Вас виникли питання, будь ласка повідомте міжнародний відділ ДонДУУ за тел. 063-831-41-80 (Танчик О.І.), або електронною поштою dsum.intdep@gmail.com або tanchykeig@mail.ru.

Із повагою,

міжнародний відділ ДонДУУ

Попередні День студентського спорту в ДонДУУ
Наступні Соціальна робота практика