Увага! Конкурс!


Оголошується конкурс на навчання в університетах Ліон (Франція) і Салерно (Італія)!У

Згідно міжуніверситетських угод 5 кандидатів (студентів або аспірантів) можуть пройти безкоштовне навчання в університетах Салерно (Італія) та Ліон (Франція) протягом весняного семестру 2016-2017 навчального року.

Відкриті вакансії: 4 місця для університету в Італії та 1 місце в університеті Франції.

Навчання безкоштовне + отримання стипендії + покриття транспортних витрат. Приймаючий університет допомагає з розміщенням, але оплата за проживання здійснюється самостійно з коштів, що виплачуються у вигляді стипендії.

Посилання на сайти університетів:

http://www.univ-lyon2.fr/www0-home-157320.kjsp?RH=WWW_FR&RF=WWW_EN

http://web.unisa.it/en

До участі у конкурсі запрошуються студенти всіх напрямків підготовки 1-3 курсів, магістри та аспіранти денної форми навчання.

Перший етап відбору буде проведено 07 жовтня 2016 р., який включає в себе тестування з англійської мови: граматичний та лексичний тести + усна співбесіда. Тестування буде проводити к.е.н., доц. кафедри іноземних мов Танчик О.І.

Запрошуємо всіх бажаючих 07 жовтня о 14.00 до 502 аудиторії.

Якщо за будь-яких причин Ви не зможете бути присутніми на тестуванні, але бажаєте приймати участь у конкурсному відборі на наступний семестр, або у Вас виникли питання, будь ласка повідомте міжнародний відділ ДонДУУ за тел. 063-831-41-80 (Танчик О.І.), електронною поштою dsum.intdep@gmail.com або tanchykeig@mail.ru.

Попередні Презентація фільму про переміщені внз
Наступні Вшанування 75-річниці трагедії Бабиного Яру в ДонДУУ