Святкування професійного свята «Дня юриста» у ДонДУУ

7 жовтня 2016, напередодні свята Дня юриста, яке усі правники України святкують 8 жовтня, студенти і викладачі факультету права і соціального управління провели брифінг між курсами спеціальності «Право». Завдання були різного рівня та напрямку, тому змагаючись у командах, кожен зміг проявити свої творчі, інтелектуальні та професійні здібності. По завершенню конкурсної частини усі учасники мали змогу поспілкуватись, обговорити враження та поділитись досвідом за дружнім чаюванням.

Ввечері, студенти відпочивали на тематичній вечірці у стилі «Агент – 007» у закладі Ізба-Читальня, до якої хлопці вдягнули смокінги та костюми, а дівчата – вишукані сукні.  Програма була насичена конкурсами, іграми, музичним оформленням та вітальними словами від адміністративного складу та студентської молоді.

Ми вітаємо майбутніх юристів зі святом! Бажаємо терпіння, наснаги та великих професійних звершень!

Автори: студентська рада факультету права і соціального управління

Попередні ДонДУУ вітає новобранців
Наступні Студенти ДонДУУ виступили організаторами вуличного театру «Magic Street Theatre»