Кураторські години в ДонДУУ

28 жовтня 2016 року куратор групи П-15б факультету ПіСУ к.ю.н., доцент Каркачова А.В. зі студентами відвідала найстарішу в місті Центральну міську бібліотеку ім. В. Г. Короленко. Бібліотека прийняла перших читачів у січні 1904 року. Видатні українські видавництва та автори під час проходження Всеукраїнської акції “Жива сучасна бібліотека” 26 серпня 2016 року передали цій бібліотеці біля 600 примірників сучасної української та виданої українською мовою зарубіжної літератури. Серед авторів був і Сергій Жадан, який часто приїздить до Маріуполя для зустрічі з читачами.

Студентам під час екскурсії продемонстрували краєзнавчий каталог, який надає інформацію з різноманітних питань краєзнавства – від історії створення міста Маріуполя до його сьогодення, історія становлення окремих підприємств, праці міських краєзнавців, видатні люди Маріуполя тощо.

Також корисною знахідкою для правознавців стала інформаційно-пошукова система нормативно-правових актів України з усіма змінами та доповнення, що розміщена у бібліотеці. А вільна зона wi-fi та сучасні комп’ютери надали змогу нашим управлінцям миттєво поділитися з своїми товаришами чудовим настроєм та враженнями від побаченого.

Автор: к.ю.н., доцент Каркачова А.В.

Попередні Урочисті заходи присвячені Дню захисника Вітчизни!
Наступні Осіння школа «Лідер» у ДонДУУ