Відкриття центру лідерства ДонДУУ


15 березня в корпусі Донецького державного університету управління за адресою Карпінського, 58 відбулося урочисте відкриття центру лідерства ДонДУУ. Захід став можливим завдяки проекту Tempus ELITE ”Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту”, де наш університет представляє команда під керівництвом д.держ.упр., професора Стойки А.В. Також партнерами Центру лідерсва виступили Маріупольська міська рада, компанія Метінвест та Фонд розвитку Маріуполя.

Гостей привітали ректор університета, д.держ.упр., професор Марова Світлана Феліксівна; начальник управління планування та розвитку персоналу Маріупольської міської ради Захарченко Вікторія Володимирівна; генеральний директор Фонду розвитку Маріуполя Семеніхін Геннадій Володимирович.

Менеджер проекту Сікорська Ірина Миколаївна розповіла про поточні міжнародні проекти університету, цілі та мету проекту Tempus ELITE, його актуальність, мету та цілі що досягнуто за час роботи команди. Презентувала навчальні модулі, що були розроблені авторами в рамках проекту.

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, д.е.н., доцент Чечель Анна Олександрівна презентувала програму лідерства у державній службі.

Також на церемонію відкриття Центру були запрошені гості з Полтавщини. Так доцент Полтавського університету економіки і торгівлі, депутат Полтавської міської ради Світлана Іванівна Нестуля презентувала присутнім навчально-методичну літературу по розвитку лідерських якостей.

Завершив урочисту частину декан факультету права і соціального управління, доцент Тарасенко Денис Леонідович, який поділився з присутніми перспективами розвитку факультету, відзначив вагомий внесок всіх партнерів і творців Центру в розвиток спеціальності “Державна служба”.

Продовжили церемонію відкриття відразу два практичних тренінга: майстер-клас для керівників підрозділів публічних інституцій “Керівник в епоху змін” (доцент Нестуля С.І.), та профільний аналіз особистості за програмою Thomas PPA “Огранізаційна діагностика та розвиток управлінських команд” (Нерсесов В.Р.). На прикінці всіх учасників тренінгів чекали сертифікати, які вони отримали з рук тренерів.

Попередні
Наступні Стратегія Безпеки ЄС та її вплив на трансформацію конфліктів в Україні