«Адвокатська школа» ДонДУУ відкрила свої двері

06 грудня 2017 року у рамках Тижня права в ДонДУУ стартував проект «Адвокатська школа». Перша сесія цього проекту «Я обираю професію – АДВОКАТ» була присвячена визначенню себе у професії.

У заході взяли участь учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл №3, 24, 26, 36, Маріупольського навчально-виховного комплексу “Ліцей-школа” №14 та Маріупольського навчально-виховного комплексу «Колегіум-школа» №1.

Учасники першої сесії під час майстер-класів мали можливість поспілкуватися з адвокатом, директором Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Батюком Олегом Олексійовичом щодо багатоплановості професії адвоката. Регіональний представник Expert Legal Service Докутіна Людмила презентувала програму з використання IT- технологій у адвокатській діяльності. Також учні мали можливість взяти активну участь у тренінгу з обрання професії, який проводила психолог Маріупольської спілки молоді Акрітова Наталя.

За результатами учасники отримали сертифікати першої сесії «Я обираю професію – адвокат» Адвокатської школи Донецького державного університету управління.

Інформація про наступні сесії Адвокатської школи ДонДУУ буде повідомлена додатково та заздалегідь.

Університет щиро вдячний усім учасникам проекту!

Попередні В ДонДУУ розвивається потенціал студентського самоврядування
Наступні ДонДУУ на з’їзді Асоціації юридичних клінік України