ДонДУУ на заході з нагоди відзначення Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

15 лютого 2018 р. кафедрою «Менеджмент виробничої та невиробничої сфери» спільно з кафедрою «Менеджмент зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності» було проведено захід з нагоди відзначення Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Викладачі та студенти кафедр відвідали фото-виставку у художньому музеї ім. Куїнджі. Інсталяція допомогла відвідувачам знов пережити атмосферу тих днів, згадати хронологію подій та слова перших осіб держави, тодішніх і нинішніх, і подивитись в обличчя людей – учасників Майдана, коли ніхто ще не знав чого чекати і що буде далі.

Попередні День закоханих на факультеті ПіСУ
Наступні Всеукраїнська науково-практична конференція "Психосоціальна підтримка осіб з травмою війни: міжнародний досвід та українські реалії"