Всеукраїнська науково-практична конференція “Психосоціальна підтримка осіб з травмою війни: міжнародний досвід та українські реалії”

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції “ПСИХОСОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА ОСІБ З ТРАВМОЮ ВІЙНИ: МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ТА УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ“.

Конференція відбудеться 28 лютого 2018 р. на базі Донецького державного університету управління (м. Маріуполь).

Програма конференції

До участі запрошуються викладачі ВНЗ, науковці, докторанти, аспіранти, студенти, практичні психологи, фахівці з соціальної роботи, вчителі, представники неурядових організацій та громадські активісти, експерти (військові, волонтери, журналісти, правоохоронці), працівники органів державної влади та управління, місцевого самоврядування, інші зацікавлені особи.

Тематичні напрямки роботи конференції:
– війна як психотравмуючий досвід: теоретико-методологічні й конкретно-історичні аспекти;
– філософські та психологічні засади посттравматичного відновлення;
– засоби соціально-психологічної й психотерапевтичної допомоги постраждалим унаслідок бойових дій;
– психолого-педагогічний супровід дітей з травмою війни;
– проблеми соціально-психологічної адаптації внутрішньо переміщених осіб;
– психологічна допомога військовослужбовцям, що виконують свій обов’язок у зоні бойових дій, перебувають на лікуванні й реабілітації, та їхнім родинам;
– волонтерський рух: соціально-психологічний вимір діяльності;
– місце та роль неурядових організацій у підтримці осіб з посттравматичним синдромом;
– державний сектор, неурядові організації, місцеві громади у справі соціально-психологічної допомоги особам з травмою війни: шляхи співпраці;
– переміщені ВНЗ: особливості організації національно-патріотичного виховання та психологічної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.

У межах конференції відбудеться круглий стіл на тему: “Методики та інструменти викладання в групах, де навчаються особи з травмою війни” (обмін практичним досвідом педагогів, психологів, тренерів з сектору неформальної освіти).

Контакти:
e-mail: laborantgumdisz@gmail.com
Контактні особи:
Ляшова Анна Сергіївна – тел.: 095-08-61-993, 096-22-62-565
Никифоренко Андрій Ростиславович – тел.: 095-52-18-965, 097-47-91-370

Попередні ДонДУУ на заході з нагоди відзначення Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
Наступні СТУДЕНТИ ДОНДУУ НА СЕМІНАРІ З ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ВІД ООН