“Екологія та сталий розвиток”

У Донецькому державному університеті управління 22 лютого 2018 року кафедрами екологічного менеджменту, соціології управління та спеціально-правових дисциплін було проведено щорічну III науково-практичну конференцію «Екологія та сталий розвиток» для школярів, студентів та аспірантів. У роботі конференції прийняли участь понад 80 учасників з міст Маріуполь, Мелітополь, Харків, Яремча.

З привітальним словом до учасників звернулися ректор Марова Світлана Феліксівна; директор департаменту з питань екології, енергоменеджменту, охорони праці та цивільної безпеки Маріупольської міської ради Мнацаканян Ваагн Григорович; зав. кафедрою соціології управління ДонДУУ Нікіфоренко Н.О., які побажали їм успіхів, творчої наснаги, звершень і перемог.

За результатами роботи конференції кращі доповіді було відзначено грамотами за зайняті 1, 2 та 3 місця, а також у номінаціях «Практична цінність», «Краща презентація», «Актуальність проблематики».

Збірка тез конференції

Попередні СТУДЕНТИ ДОНДУУ НА СЕМІНАРІ З ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ВІД ООН
Наступні Зустріч зі спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Маріуполі