Зустріч зі спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Маріуполі

27 лютого 2018 року Донецький державний університет управління відвідали представники групи спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Маріуполі на чолі з виконуючим обов’язки начальника Маріупольського офісу СММУ ОБСЄ. У рамках візиту відбулася зустріч за участю керівництва університету, професорсько-викладацького складу та студентів з командою представників моніторингової місії.

Під час зустрічі відбулася презентація цілей і завдань роботи місії в Україні, а також пройшла дискусія широкого спектру питань, таких як права людини; психологічна та соціальна реабілітація осіб, які постраждали від кризи; боротьба з кіберзлочинністю та торгівлею людьми; розмінування та демократичний контроль над безпековим сектором; захист довкілля; безпека кордонів; свобода ЗМІ та інше.

Результатом зустрічі стало налагодження взаємозв’язку місії ОБСЄ з громадянами міста Маріуполь, обмін контактами та домовленність про подальшу співпрацю.

Попередні "Екологія та сталий розвиток"
Наступні Свобода ціною життя