Проект Erasmus + “EDUQAS”: установча зустріч в Крайові

26-27 лютого 2018 року Університет Крайова, грантхолдер та координатор проекту провів установче засідання проекту eduqas Erasmus + KA2 586109-EPP-1-2017-1-RO-EPPKA2-CBHE-SP “Імплементація системи забезпечення якості освіти через співпрацю Університет-Бізнес-Уряд у вищих навчальних закладах”. Цей проект спрямований на реалізацію європейської політики забезпечення якості у вищих навчальних закладах у країнах, що не є членами ЄС, та має 29 партнерських установ з Румунії, Франції, Бельгії, Швеції, Латвії, Болгарії, України та Казахстану. Проект триватиме у 2018-2020 рр. і має бюджет понад 800 000 євро.

Координаційна група проекту не тільки багатонаціональна, але також мультидисциплінарна та об’єднує освітян із економіки, ділового адміністрування, електротехніки, менеджменту та інформаційних технологій.

На засіданні учасники проекту консорціуму, серед яких були й представники ДонДУУ, представили себе та їхні інституції, були представлені начерки робочого плану проекту, оголошено передбачувану діяльність на майбутній період, розглянуто та підтверджено ролі та відповідальність партнерів. Багато інтенсивної, але цікавої роботи попереду

Попередні СТУДЕНТИ ДОНДУУ НА СЕМІНАРІ З ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ВІД ООН
Наступні "Екологія та сталий розвиток"