“Долоня допомоги” від ДонДУУ

Допомога тим, хто цього потребує, дітям, чиї очі вже 4 роки бачать щодня війну, героям, які охороняють наш спокій і нашу Україну…це і є наш вклад у світле майбутнє.

Професорсько-викладацький склад та студенти ДонДУУ, на жаль, також знають, що таке війна, як прощатися із рідним домом і всім, що є таким цінним для душі. Однак ми знаємо, що треба боротися і тільки у нашій єдності наша сила і ми готові це постійно доводити своїми вчинками.

Початок року не став виключенням. Викладацьким складом та студентством факультету економіки була проведена акція «Долоня допомоги», до якої залучилися всі небайдужі і завдяки якій дітки із прифронтової Красногорівки, які вірять в дива та бажають миру рідній країні, отримали подарунки та частку нашого тепла.

Разом ми сила!

Декан факультету економіки Аракелова І.О.

Попередні Свобода ціною життя
Наступні Участь студентів юристів у круглому столі