Свобода ціною життя

але доля героїв така є:
вмить усе — шкереберть,
перемога чи смерть.
бо ж — до раю рабів не пускають

Анна Багряна (21.02.2014)

Кожен з нас розуміє, що шлях до свободи України лежить через наше розуміння, ставлення до Батьківщини, до Героїв, які ціною власного життя дають нам надію, надію на краще майбутнє. В Дні жалоби та вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні професорсько-викладацький склад та студенти Донецького державного університету управління теж не залишилися осторонь.

Меморіальні заходи до четвертої роковини були організовані на факультеті економіки, до яких увійшли показ та обговорення документальних фільмів про події 2013-2014 років «Палаюча зима: боротьба України за свободу» і «Переломний момент: Війна за демократію в Україні» та фото виставка активного учасника Революції Гідності, відомого волонтера Річарда Горди.

Ми повинні шанувати та пам’ятати  тих, хто захищаючи європейське майбутнє України та ідеали демократії, зміг змінити хід нашої історії…

декан факультету економіки Аракелова І.О.

Попередні Зустріч зі спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Маріуполі
Наступні "Долоня допомоги" від ДонДУУ