Участь студентів юристів у круглому столі

22 лютого 2018 року в Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся Регіональний круглий стіл на тему «Вища юридична освіта: історичний досвід та перспективи розвитку», в якому прийняли активну участь студенти факультету права і соціального управління ДонДУУ.

Метою проведення Регіонального круглого столу було обговорення актуальних питань щодо освітньої політики України; визначення шляхів удосконалення законодавства юридичної освіти в Україні та інші.

Донецький державний університет управління на круглому столі представляли своїм привітальним словом Тарасенко Денис Леонідович – декан факультету права і соціального управління, кандидат наук з державного управління, доцент;  доповідями Маловічко Ангеліна –  студентка  ОС «Бакалавр» спеціальності 081 «Право», лаборант юридичної клініки «Феміда»; Сукрухо Наталія – студентка ОС «Магістр» спеціальності 081 «Право»; та як учасники ­– студенти  ОС «Бакалавр» спеціальності 081 «Право» Сухотський Валентин і Остапченко Дмитро.

До участі у науковому заході були запрошені представники Головного управління національної поліції в Донецькій області; Управління ГУСБУ в Донецькій та Луганській областях, Управління патрульної поліції в м. Маріуполі, Департамент освіти Маріупольської міської ради; Державної фіскальної служби в Донецькій області; Головне управління Державної міграційної служби України та інші.

В роботі кругло столу було розглянуто такі питання:

• Сучасні дослідження правознавчих проблем;
  • Освітня політика України в контексті інтеграції суспільних процесів;
  • Філософія та психологія юридичної освіти;
  • Новітні засоби навчання та виховання;
  • Проблеми впровадження та стандартизація;
  • Визначення шляхів удосконалення законодавства юридичної освіти;
  • Формування особистості майбутнього правоохоронця та правника;
  • Тенденції розвитку та інноваційні технології у сучасному юридичному ВНЗ зі специфічними умовами навчання;
  • Юридична освіта у ХХ ст.: проблеми та перспективи.

Наприкінці роботи круглого столу, учасники дійшли висновку стосовно того, що проведення подібних наукових заходів беззаперечно сприятиме вдосконаленню вищої юридичної освіти в Україні.

Попередні "Долоня допомоги" від ДонДУУ
Наступні Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психосоціальна підтримка осіб з травмою війни: міжнародний досвід та українські реалії»