Літературно-поетична година, присвячена 204-й річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка

Дружньою університетською сім’єю вшанували 204-ту річницю від Дня народження Великого Кобзаря. Студенти факультету економіки підготували повідомлення: «Життя і творчість Великого Кобзаря», «Християнські ідеї та цінності у творчості Тараса Шевченка», «Осмислення поняття «надія» Тарасом Шевченком», «Лихі люди часів Тараса Шевченка». Представники факультету менеджменту виявили активність і кмітливість, високий рівень знання творчості Т. Шевченка, студенти факультету права і соціального управління читали вірші, розповідали про Т. Шевченка-художника.

Кращі представники студентської молоді Романюта В., ОіО-16, Карабута А., «Менеджмент» 17-б, Савко О., СР-16, отримали книги в подарунок: Т. Шевченко «Кобзар», «Шевченкова криниця»: збірник афоризмів із творів Тараса Шевченка, О. Боронь «Повісті Тараса Шевченка і західноєвропейські літератури»: монографія.

До кожного сучасника звернені слова Великого Кобзаря:

Свою Україну любіть.
Любіть її… во врем’я люте,
В остатнню, тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

Дякуємо за допомогу в організації свята деканові факультету права і соціального управління к.держ.упр. Тарасенкові Д.Л., представникам громадськості м. Маріуполя за увагу до нашого Університету!

Попередні Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психосоціальна підтримка осіб з травмою війни: міжнародний досвід та українські реалії»
Наступні з 8 березня!