ДонДУУ на Національній олімпіаді юридичних клінік з консультування клієнтів

З 2 по 4 березня 2018 р. в Університеті державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) відбулась Національна олімпіада юридичних клінік з консультування клієнтів. Захід був організований Асоціацією юридичних клінік України за підтримки Української фундації правової допомоги та Міжнародного фонду «Відродження».

Двадцять студентських команд, які пройшли попередній відбір, із вишів усієї України змагалися упродовж трьох днів у двох чвертьфіналах, півфіналі та фіналі, щоб мати можливість представляти Україну на наступному міжнародному етапі олімпіади.

Сутність заходу полягала в імітації процесу консультування в юридичному офісі за участі двох студентів-консультантів (учасників юридичної клініки), які діяли як професійні юристи, та вимогливих клієнтів, роль яких виконували запрошені актори. Студенти, які були обмежені у часі, мали дізнатися усю необхідну інформацію від клієнта, узгодити результати, яких він чи вона очікує, визначити та окреслити характер проблеми і надати клієнту можливі засоби – а за можливості й альтернативні варіанти вирішення його проблеми. Результати команд оцінювали висококваліфіковані фахівці у сфері юриспруденції та психології.

Юридичну клініку «Феміда» Донецького державного університету управління представила команда студентів факультету права і соціального управління Голубенко Лаура та Преснакова Наталя під керівництвом к.ю.н. Калініної І.В. Команда посіла 11 місце серед найкрайщих юридичних клінік України, випередивши команди провідних профільних юридичних вишів України. Під час участі наші студенти показали достойний результат, отримали цінні фідбеки від професіоналів, підвищили рівень знань, необхідних при здійсненні юридичної діяльності, та здобули нові аналітичні та комунікативні навики, що вкрай необхідні в роботі з клієнтами.

Щиро вдячні організаторам цього заходу за новий цікавий досвід у практичній реалізації своїх знань!

Попередні з 8 березня!
Наступні Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції "Теорія і практика судової експертизи і криміналістики"