Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції “Теорія і практика судової експертизи і криміналістики”

27 лютого2018 р. в Європейському університеті (м. Київ) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики», проведення якої було ініційовано з нагоди 85-річчя доктора юридичних наук, професора Ніни Іванівни колективом Донецького державного університету управління спільно з Європейським університетом та Фундацією науковців та освітян.

У науковому заході взяли участь науковці та практики з різних куточків України, презентувавши результати своїх досліджень із найактуальніших питань судової експертизи і криміналістики, які пов’язані із концептуальними напрямками вдосконалення чинного законодавства. Слід зазначити, що на адресу оргкомітету конференції надійшло близько 230 тез доповідей, а учасників конференції налічується понад 250.

Під час конференції були розглянуті доповіді за такими напрямами:

1. Науковий вклад Н.І. Клименко у розвиток судової експертизи.
  2. Актуальні питання теорії судової експертизи.
  3. Правове забезпечення експертної практики в Україні.
  4. Сучасний стан криміналістичного забезпечення досудового розслідування та судового розгляду.
  5. Криміналістика та доказування.

Подібні заходи сприяють обміну науковими ідеями у галузі криміналістики, судової експертизи та судово-експертної діяльності.

Програма конференції

Матеріали конференції

Попередні ДонДУУ на Національній олімпіаді юридичних клінік з консультування клієнтів
Наступні Вітаємо команду ДонДУУ з перемогою у міських змаганнях з баскетболу!