Вітаємо команду ДонДУУ з перемогою у міських змаганнях з баскетболу!

Вітаємо команду Донецького державного університету управління з перемогою у міських змаганнях з баскетболу серед студентів навчальних закладів м. Маріуполя!

Збірна команда з баскетболу ДонДУУ продовжує одержувати переможні місця. Так черговий чемпіонат, в якому змагались вищі міста Маріуполь, став результативним саме для спортсменів нашого університету.

«Дуже раді, що нам вдалось вибороти перемогу у досить сильних суперників. Ми дуже багато працюємо, аби демонструвати гідний результатВдячні університету за підтримку та сподіваємось щоразу доводити, що наша збірна – найкраща!», – прокоментував перемогу капітан команди Іван Єрьомін (МНС-15).

Бажаємо нових спортивних досягнень нашій команді спортсменів!

Previous Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції "Теорія і практика судової експертизи і криміналістики"
Next Подорож «Маршрутом безпеки»: захід з профілактики торгівлі людьми