Подорож «Маршрутом безпеки»: захід з профілактики торгівлі людьми

15 березня 2018 року магістрантка спеціальності «Соціологія» і фасилітатор від ПУ «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» (м. Київ) Скоулій Валерія провела інтерактивне заняття з профілактики торгівлі людьми зі студентами Маріупольського коледжу мистецтв за методикою «Маршрут Безпеки».

Дана методика була розроблена Німецькою Федеральною агенцією просвіти в галузі охорони здоров’я та Німецьким товариством міжнародного співробітництва для профілактичної роботи з молоддю.

Мандрівка пересувною виставкою «Маршрут Безпеки» дозволила учасникам зануритися в проблеми, пов’язані з торгівлею людьми, здобути віртуальний досвід стосовно ситуацій, в яких виникає ризик потрапляння до сучасного рабства, підвищити порог толерантності по відношенню до людей, які стали жертвами трафікінга.

Завдяки дискусіям у групі студенти розвивали здатність мислити критично та незалежно, пов’язувати свої особисті поведінкові ризики із можливими наслідками, розробляли безпечні стратегії.

Було пізнавально, цікаво й весело. Дякуємо адміністрації та студентам Маріупольського коледжу мистецтв за теплий прийом й плідне спілкування!

Попередні Вітаємо команду ДонДУУ з перемогою у міських змаганнях з баскетболу!
Наступні Студенти ДонДУУ долучились до проекту «100 годин волонтерства»