Студенти ДонДУУ долучились до проекту «100 годин волонтерства»

16 березня відбулася зустріч студентів Донецького державного університету управління з представниками команди проекту «100 годин волонтерства».

Проект, який реалізує громадська організація «Майбутнє Маріуполя» за ініціативи міської ради та завдяки фінансовій підтримці USAID, стартував 7 березня 2018 року. Його метою  є  залучення активних громадян до вирішення нагальних соціальних питань у місті шляхом волонтерської допомоги.

Під час зустрічі учасники дізнавалися, як працюватиме інтернет-платформа, що забезпечить взаємодію всіх волонтерських рухів міста з департаментами муніципалітету, громадськими організаціями, громадянами, які опинилися в складних життєвих обставинах; як волонтеру пройти відповідну реєстрацію; як будуватиметься рейтинг волонтерів; які заохочення очікують найактивніших; які волонтерські ініціативи наразі діють у місті і багато іншого.

У рамках проекту волонтери зможуть брати участь у тренінгах та отримувати нові знання, необхідні для їхньої діяльності.

Якщо Ви бачите себе волонтером, реєструйтесь на платформі https://100hov.org.ua/, та разом зробить наше місто краще!

Previous Подорож «Маршрутом безпеки»: захід з профілактики торгівлі людьми
Next ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Економіка і культура України в світових глобалізаційних процесах: позиціонування і реалії»