ДонДУУ привітав абітурієнтів на Дні відкритих дверей

31 березня 2018 року у Палаці культури “Маркохім” до Дня відкритих дверей ДонДУУ зібрав учнів випускних класів, їх батьків, вчителів та всіх бажаючих.

Під час заходу присутні мали нагоду дізнатися про перелік спеціальностей, за якими навчають майбутніх фахівців, правила вступу до ДонДУУ у 2018 році, визначити переваги навчання в університеті управління та перспективи працевлаштування за фахом, а також познайомитися з історією нашого ВНЗ, особливостями сучасного життя університету, з керівництвом і професорсько-викладацьким складом, поспілкуватися з активною студентською молоддю.

Крім цього, майбутніх абітурієнтів та їх батьків чекали представники всіх кафедр ДонДУУ, які більш детально сповістили зацікавлених осіб про особливості навчання на кожній спеціальності.

Previous "Азовські правові читання - 2018"
Next Вчимось захищати права разом