«Аналітичний четвер»: студенти ДонДУУ вчаться працювати з соціологічними даними

29 березня 2018 року магістрант-соціолог Тіхонов Валерій та к.пед.н., доцент Николаєва Валентина Іванівна провели для майбутніх соціальних працівників майстерню з опрацювання матеріалів офіційної статистики та результатів соціологічних досліджень.

Студенти вчилися презентувати себе і свій доробок щодо обґрунтування актуальності різноманітних соціальних проблем за допомогою статистичних та соціологічних даних – від абортів (доповідь Деркач Марії), бездомних тварин (доповідь Пугачової Анастасії) – до формування ціннісних орієнтацій молоді (доповідь Савко Олександри), злочинності неповнолініх (доповідь Пивоварової Катерини), працевлаштування молоді (доповідь Шаповалової Анастасії). Вони  також практикувалися у відповідях на провокативні запитання, в анотуванні соціологічних досліджень, критичному мисленні й засвоювали поняття академічної доброчесності.

Було цікаво і корисно!

Previous Пудсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Менеджмент" спеціалізації "Менеджмент природоохоронної діяльності"
Next Вітаємо номінанта ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»!!!