Вітаємо номінанта ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»!!!

Відповідно Наказу МОН України  №1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» 28-30 березня 2018 року на базі факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського вперше в Україні проведено ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з публічного управління та адміністрування.

В конкурсі прийняли участь 49 представників 23 вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку слухачів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» з 14 регіонів України.

Донецьку область представляла переможець І туру Всеукраїнської олімпіади, магістрант спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Донецького державного університету управління, начальник служби у справах дітей управління “Служба у справах дітей” Маріупольської міської ради  Кубай Тетяна Володимирівна, яка отримала сертифікат та отримала диплом ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в номінації «За знання теорії та практики публічного адміністрування». Також науковий керівник Тетяни Володимирівни завідувач кафедри публічного управління та адміністрування д.е.н., доцент Чечель А.О. отримала подяку оргкомітету за високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів.

Вітаємо номінанта та бажаємо нових успіхів, творчого настрою та натхнення  науково-педагогічному колективу кафедри публічного управління та адміністрування!

Попередні «Аналітичний четвер»: студенти ДонДУУ вчаться працювати з соціологічними даними
Наступні вітання з Великоднем