Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України в ДонДУУ

10-12 квітня учасники компоненту «Командне лідерство» Донецького державного університету управління через низку інтерактивних тренінгових завдань, опановували принципи та методи ефективної командної роботи і комунікації, а саме як грамотно та раціонально формувати дієві команди, правильно розподіляти ролі, моделювати підходи до співпраці та участі, використовувати креативність і творче мислення та комунікувати у команді.

Нагадуємо, що університет став учасником Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України та продовжує активну роботу над проектом інноваційних змін задля розвитку Донецького державного університету управління.

Висловлюємо подяку Британській Раді, яка впроваджує Програму в Україні, а також партерам проекту – Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундації лідерства для вищої освіти (Велика Британія).

Більше дізнатися про Програму можна за посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/leadership-development

Попередні Формування управлінської еліти, як виклик часу
Наступні Правоосвіта і правозахист у Маріуполі: розпочато моніторинг юридичної клініки "Феміда" Донецького державного університету управління