Правоосвіта і правозахист у Маріуполі: розпочато моніторинг юридичної клініки “Феміда” Донецького державного університету управління

Вже сьогодні в Юридичній клініці “Феміда” Донецького державного університету управління розпочався один з перших моніторингів на предмет дотримання Стандартів діяльності юридичних клінік, затверджених у 2014 році на Всеукраїнському з’їзді Асоціації юридичних клінік України, який буде проходити з 17 по 19 квітня 2018 року.

Участь в моніторингу беруть представники АЮКУ та Координаційного центру з безоплатної правової допомоги. Експерти досліджуватимуть наступні напрямки діяльності юридичної клініки: організаційний, освітній, правозахист і правопросвітня діяльність ЮК.

На початку роботи експерти зустрілись з керівництвом вишу та факультету, з якими обговорили формат, завдання та зміст проведення зазначеного моніторингу.

Результати проведеного моніторингу будуть презентовані 19 квітня 2018 року об 11.00 за адресою: м. Маріуполь, вул. Аеродромна, б.7 2-го корпусу Донецького державного університету управління (аудиторія 204)

Моніторинги юридичних клінік проводяться Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві з ВБО “Українська фундація правової допомоги”, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках реалізації проекту “Розвиток інституційної спроможності Асоціації / мережі юридичних клінік України.”

Previous Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України в ДонДУУ
Next Інформаційний день Програми ЄС Еразмус+ в ДонДУУ