Інформаційний день Програми ЄС Еразмус+ в ДонДУУ

Шановна спільното Еразмус+!

Щиро запрошуємо студентів та працівників закладів вищої освіти приєднатись 23 квітня 2018 р. до Інформаційного дня Програми ЄС Еразмус+, що пройде у Донецькому державному університеті управління (м. Маріуполь). Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Донецьким державним університетом управління.

Звертаємо Вашу увагу, що Інформаційний день складатиметься з 2-ох заходів для різних цільових аудиторій!

Захід №1

Що? Інформаційна сесія “Проекти Програми ЄС Еразмус+ за напрямами КА1: Академічна мобільність, КА2: Розвиток потенціалу закладів вищої освіти, Жан Моне. Практичні поради щодо підготовки проектних заявок та реалізації проектів”

Цільова аудиторія: викладачі ЗВО, науковці та практики, керівники організацій, менеджери/керівники проектів урядових та неурядових організацій, які планують подавати заявку та реалізовувати проекти Програми Еразмус+ за вказаними напрямами.

Де? Донецький державний університет управління, адреса: вул. Аеродромна, 7 ауд. 204

Коли? 23.04.18 о 15:00-17:30 (14:30 – реєстрація)

Умови участі: попередня он-лайн реєстрація за посиланням – ОБОВ’ЯЗКОВА та відкрита до 22 квітня 2018 р. (18:00 год.).

Спікери:
– Іванна АТАМАНЧУК, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні
– Петро КРАЙНІК, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні

Захід №2

Що? Інформаційна сесія “Можливості Програми Еразмус+ для студентів та молоді: участь у міжнародній кредитній мобільності для навчання та волонтерства, навчання за магістерськими програмами”

Цільова аудиторія: студенти, випускники, представники рад молодих вчених, студентських та молодіжних громадських організацій, які цікавляться можливостями для навчання та участю у молодіжних проектах

Де? Донецький державний університет управління, адреса: вул. Аеродромна, 7, ауд. 305

Коли? 23.04.18 о 15:00-16:30 (14:30 – реєстрація)

Умови участі: попередня он-лайн реєстрація за посиланням – ОБОВ’ЯЗКОВА та відкрита до 18 квітня 2018 р. (10:00 год.).

Спікери
– Катерина ЖДАНОВА, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні

Контактна особа: Танчик Олена, ел. пошта: tanchyk.olena@gmail.com, моб. 095-390-80-49

До зустрічі на заходах!