«Успішна молодь – наше майбутнє» – круглий стіл у Маріупольському міському центрі зайнятості

17 квітня молодь Маріуполя сіла за «круглий стіл» разом з представниками Маріупольського міського центру зайнятості. Серед учасників були і члени студентської ради Донецького державного університету управління.

Темою зустрічі стала «Успішна молодь – наше майбутнє». В рамках обговорення, були представлені доповіді про Молодіжний центр «Profi Challenge» та бізнес-школу для молоді «Startup», які успішно функціонують на базі Маріупольського міського центру зайнятості. А також була заслухана доповідь координатора Маріупольської спілки молоді, ціллю якої став заклик студентських рад до активної життєвої позиції та участі у проекті «Молодіжна столиця».

Директор Маріупольського міського центру зайнятості Юрій Чуприн та Заступник директора ЦЗ Світлана Міщенко окреслили учасникам круглого столу ситуацію на сучасному ринку праці та послуги служби зайнятості для молоді, а також мотивували молодь до свідомого вибору професії, активного пошуку роботи з використанням резюме та відеорезюме.

Студенти, в свою чергу, вносили пропозиції щодо покращення роботи ЦЗ, ділились своїм досвідом та виразили готовність до плідної співпраці з ЦЗ у підготовці сумісних проектів для молоді.

Усі результати круглого столу, пропозиції, ідеї та зауваження були внесені у резолюцію. Чекаємо на нові, цікаві заходи та проекти!

Попередні Круглий стіл на тему "Право - моє майбутнє у професії"
Наступні Презентація результатів моніторингу юридичної клініки «Феміда» Донецького державного університету управління