Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях»

Запрошуємо науковців України та зарубіжжя, здобувачів наукових ступенів, представників органів влади, місцевого самоврядування та бізнесу, засобів масової інформації та активної громадськості, а також інших зацікавлених осіб взяти участь у роботі

Міжнародна  науково-практична  конференція
«ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ:
ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ»

17-19 травня  2018 року,  м. Маріуполь

Метою проведення конференції є синтез наукових досліджень і практики публічного управління щодо поєднання зусиль ВНЗ, наукових установ, органів влади та місцевого самоврядування, бізнес – структур та громадськості в аспекті пошуку сумісних ефективних підходів до вирішення актуальних завдань сталого розвитку.

Основні тематичні напрямки роботи конференції:

• Публічне управління для забезпечення сталого розвитку
  • Сучасні виклики збалансованого соціально-економічного зростання
  • Еколого-інноваційне моделювання для сталого розвитку
  • Раціональне природокористування та ресурсозбереження
  • Еколого-економічна безпека та конкурентоспроможність територій
  • Правові питання забезпечення умов сталого розвитку
  • Сталий територіальний розвиток в контексті євроатлантичної інтеграції

Робота конференції не обмежується рамками зазначеної проблематики та може бути розширена (згідно наукових інтересів авторів) у рамках теми конференції.

Для участі у конференції необхідно:

1. Заповнити заявку на участь за формою, що додається в інформаційному листі, або заповнити її за посиланням.
2. Надіслати електронний варіант наукової роботи до 30 квітня 2018 року (включно) на електронну пошту сonferencedsum@gmail.com.
3. Організаційні умови та вимоги до оформлення публікації дивіться у інормаційному лісті за посиланням.
Приймаються матеріали останніх досліджень, які відповідають тематиці конференції, містять результати власних досліджень автора та раніше не друкувалися. Оргкомітет залишає за собою право відхилення матеріалів, якщо вони не відповідають вимогам або тематиці конференції.

Матеріали конференції будуть опубліковані в формі збірника тез, та надіслано разом з сертифікатом на вказану в анкеті адресу протягом  30 робочих днів.

Інформацію щодо реквізитів для оплати та умов підключення до on-line обговорення результатів роботи конференції буде надано після отримання заявки та погодження організаційного комітету на публікацію.
Матеріали конференції будуть опубліковані в формі збірника тез, та надіслано разом з сертифікатом на вказану в анкеті адресу протягом 30 робочих днів.

Координати оргкомітету:
Донецький державний університет управління, вул. Карпінського,58 м. Маріуполь, Україна
0503480660, 0506257232, 0983631327, 0955840116, 0501520186

Сподіваємось на плідне співробітництво у роботі конференції!

Завантажити інформаційний лист

Попередні Презентація результатів моніторингу юридичної клініки «Феміда» Донецького державного університету управління
Наступні Міжвузівський проект «Індія -Україна»