ДонДУУ ЗА здоровий спосіб життя! Відкриття велосезону-2018

22 квітня за ініціативою Вело-Асоціації Маріуполя «ВАМ» та за підтримки Маріупольської міської ради у місті пройшло спортивне свято – Весняний Велосезон – 2018. Більш ніж 600 бажаючих, серед яких були представники Донецького державного університету управління, взяли участь у заході.

Відділ виховної роботи зі студентами ДонДУУ, Центр безперервної професійної освіти та студенти кафедри соціології управління після офіційної реєстрації, в ході якої вони отримали індивідуальні номери, мали змогу випробувати свої сили під час веломарафону протягом 7 км, котрий стартував від Драмтеатру у центрі міста за наступним маршрутом: пр. Миру – вул. Купріна – бул. Шевченка – вул. Грушевського – вул. Гранітна.

Під час руху колони всі учасники проявляли взаємоповагу та витримку. Фінішували біля центру спорту та відпочинку «Аляска», де тривало спортивне свято.

Представники ДонДУУ продемонстрували спортивні навички та показали хороший результат, адже виховання здорової спортивної молоді – один із головних пріоритетів університету!

Попередні Міжвузівський проект «Індія -Україна»
Наступні Інформаційна сесія Програми Еразмус+ в ДонДУУ