Міжвузівський проект «Індія -Україна»

У рамках міжнародного міжвузівського проекту «Індія –Україна», 18-22 квітня 2018р. у м. Маріуполь відбулися зустрічі студентів Донецького державного університету управління і Донецького національного медичного університету. Майбутні лікарі, соціологи, менеджери, юристи та економісти мали презентувати себе і розповісти англійською, російською або українською про свої захоплення, мрії та висловити побажання іншим учасникам. У ході роботи студенти об’єдналися в команди і отримали завдання познайомитися з культурою країни своїх нових друзів. Було запропоновано вивчити індійську чи українську пісню і танець, намалювати індійські мандали, познайомитися з петриківським розписом, дізнатися про національне вбрання та навчитися грати в крикет. Як зазначає керівник проекту, викладач кафедри іноземних мов ДонДУУ Власенко Олена Іванівна, «Індія-Україна» створює багатомовну площадку для міжкультурного спілкування, допомагає розширити індивідуальні контакти між студентами і сприятиме самореалізації молоді. Проект триває.

Попередні Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях»
Наступні ДонДУУ ЗА здоровий спосіб життя! Відкриття велосезону-2018