Моніторинг проекту Tempus «Створення Центру освіти третього віку»

23-24 квітня ДонДУУ відвідала команда Національного Erasmus+офісу в Україні. Як відомо, минулого року наш університет успішно завершив реалізацію проекту «Створення Центру освіти третього віку». Як і передбачав проект робота нашого Університету третього віку не була закінчена, університет розвивається надалі.

24 квітня відбулась презентація отриманих учасниками проекту результатів, його впливу на університет, регіон, країну в цілому.

Серед інших відмічалися:

• європейський досвід навчання людей 55+;
  • сучасно обладнана аудіторія, що використовується в навчальному процесі;
  • укорінення у м. Маріуполь, сумісна діяльність з місцевою владою та громадським сектором;
  • новий канал профорієнтаційної роботи;
  • розроблені методичні матеріали навчальних дисциплін;
  • нові міжнародні та національні партнери;
  • вплив на бачення місії університету.

Отримані рекомендації команди Еразмус+ офісу, одна з яких, – підготувати новий проект для поширення отриманого досвіду на національному рівні.

ДонДУУ щиро дякує всім партнерам по консорціуму з реалізації проекту з України, Італії, Великобрітанії, Португалії, Мальти, Словаччини, Іспанії, Польщі, Азербайджану, РФ за плідну співпрацю, яка дозволила досягти успіху.

Попередні Інформаційна сесія Програми Еразмус+ в ДонДУУ
Наступні ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення»