Інформаційна сесія Програми Еразмус+ в ДонДУУ


23 квітня 2018 року викладачі та аспіранти ДонДУУ та представники ЗВО м. Маріуполь взяли участь в інформаційній сесії «Проекти Програми ЄС Еразмус+ за напрямами КА1: Академічна мобільність, КА2: Розвиток потенціалу закладів вищої освіти, Жан Моне. Практичні поради щодо підготовки проектних заявок та реалізації проектів», яку на базі Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) провів Національний Еразмус+ офіс в Україні.

Під час заходу менеджерами Національного Еразмус+ офісу в Україні Іванною Атаманчук та Петром Крайніком було представлено результати конкурсів Еразмус+ 2014-2018 рр. для України, розглянуто можливості міжнародної кредитної мобільності у рамках Е+ КА1, надано пропозиції щодо пошуку партнерів та стратегії інтернаціоналізації та надано приклади проектної заявки.

Окремим блоком було представлено напрям «ЖАН МОНЕ» в рамках програми ЄС ЕРАЗМУС+  2014-2020, де було акцентовано на діяльності напряму Жана Моне, надано інформацію щодо проектних грантів у викладанні та дослідженні в області європейських студій, представлено ресурси та Programme Guide, які розповідають про можливості та умови участі у програмі Жана Моне.

Висловлюємо подяку спікерам-представникам Національного Еразмус+ офісу в Україні Іванні Атаманчук та Петру Крайніку за інформаційну зустріч та корисні ресурси.

Jean_Monnet_2018

Erasmus+ KA1_KA2_

 

Попередні ДонДУУ ЗА здоровий спосіб життя! Відкриття велосезону-2018
Наступні Моніторинг проекту Tempus «Створення Центру освіти третього віку»