Працевлаштування студентів за допомогою проекту «Кадровий резерв» від Маріупольського міського центру зайнятості

24 квітня 2018 року у другому корпусі Донецького державного університету управління (вул. Аеродромна, 7) пройшла презентація проекту «Кадровий резерв» Маріупольського міського центру зайнятості, організована Центром безперервної професійної освіти, Підготовчим відділенням та відділом виховної роботи зі студентами. У заході також прийняли участь представники міжнародної організації ООН у м. Маріуполь та центру зайнятості, студенти І-ІVкурсів та викладачі університету.

Доповідачі надали інформацію про розробку та створення власного відео резюме з метою онлайн-працевлаштування осіб, які мають статус безробітного; роз’яснили деякі аспекти підготовки самопрезентації, на котрі в першу чергу звертає увагу роботодавець; презентували програму «Profi challenge», в ході якої претенденти можуть пройти професійне тестування з метою подальшого працевлаштування.

Представник від ООН в Маріуполі розповів слухачам про бізнес-школу «Start Up», цільовою аудиторією якої є активна молодь міста. Завдяки грантовим проектам учасники програм мають можливість втілити власні бізнес-ідеї та підприємницькі проекти у життя.

Таким чином, захід пройшов у невимушеній обстановці, студенти ДонДУУ були зацікавлені отриманою інформацією та задавали доповідачам доцільні питання, адже майбутнє працевлаштування – це дуже відповідальний крок в житті кожного майбутнього фахівця!

Попередні ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення»
Наступні Інформаційна сесія Програми Еразмус+ для студентiв ДонДУУ