Інформаційна сесія Програми Еразмус+ для студентiв ДонДУУ

23 квітня менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні Катерина Жданова провела для студентів ДонДУУ та інших ЗВО насичену й цікаву інформаційну сесію «Можливості Програми Еразмус+ для студентів та молоді: участь у міжнародній кредитній мобільності для навчання та волонтерства, навчання за магістерськими програмами».

Під час заходу спеціаліст розповіла про програму Erasmus+, про можливості академічної мобільності та як взяти участь у проектах з кредитної мобільності (КА1), міжнародних спільних навчальних проектах (КА2). Для старшокурсників було надано практичні рекомендації та кроки щодо участі у спільних магістерських програмах.

Сподіваємось, що зустріч додасть наснаги студентам ДонДУУ для пошуку можливостей та участі у програмах мобільності та інших проектах Еразмус+.

Erasmus+KA1

Попередні Працевлаштування студентів за допомогою проекту «Кадровий резерв» від Маріупольського міського центру зайнятості
Наступні Ярмарка вакансій "Побудуй кар'єру з нами"