Ярмарка вакансій “Побудуй кар’єру з нами”

27.04.2018 року учні Мангуських ЗОШ стали активними учасниками загальнообласного ярмарку вакансій “Побудуй кар’єру з нами”, який пройшов під патронатом Мангушського районного центру зайнятості.
У заході прийняли участь Донецький державний університет управління та ще 10 навчальних закладів вищої та професійної освіти м.Маріуполь, роботавці Мангушського району.
Учні з задоволенням проходили тестування, які допоможуть їм визначитися у професійних уподобаннях.
Із зацікавленням слухали доповіді команди ДонДУУ.Кожен з присутніх отримав достатню кількість інформації по визначенню майбутньої професії та переваги навчання у нашому ЗВО.
Дякуємо організаторам заходу за якісну підготовку та запрошення!

Попередні Інформаційна сесія Програми Еразмус+ для студентiв ДонДУУ
Наступні Майбутні соціальні працівники вдало виступили на регіональній студентській конференції