Круглий стіл: «друга світова війна як об’єкт політики пам’яті. «Війни пам’яті» в сучасному світі»

24 квітня 2018 р. кафедрою гуманітарних дисциплін, з нагоди Дня Пам’яті та примирення і 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, було проведено круглий стіл на тему: «Друга світова війна як об’єкт політики пам’яті. «Війни пам’яті» в сучасному світі» для студентів ДонДУУ. У заході взяли участь студенти спеціальності «Право» (гр. П-17) та «Соціологія» (гр. С-17, С-16).

Учасники, попередньо опрацювавши наукову літературу, на круглому столі обговорили змістовне наповнення терміну «політика пам’яті», специфіку її реалізації в країнах світу, особливості російської політики пам’яті як складової гібридної агресії проти України. Особливий інтерес у студентів викликало питання: «Війни пам’яті»: Друга світова війна в історичній політиці України, Росії, Польщі та інших країн. Сисоєва Вікторія (П-17), Лисак Анастасія (П-17), Приступа Юлія (П-17), Ярун Станіслав (С-16) були найактивнішими в дискусії, продемонстрували свою обізнаність в  історичних подіях, що стали предметом рефлексії, вміння аргументовано висловлювати власну точку зору, критично сприймати матеріали ЗМІ.

Попередні Урочисте вручення сертифікатів про проходження підготовчих курсів для складання ЗНО у 2018 році
Наступні Дослідження американського досвіду системи надання освітніх послуг