Майбутні соціальні працівники вдало виступили на регіональній студентській конференції

24 квітня 2018 року студенти 1-3 курсів спеціальності “Соціальна робота”, під науковим керівництвом к.пед.н., доцента кафедри соціології управління Николаєвої Валентини Іванівни взяли участь у роботі ХІІ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «НАУКА – ПЕРШІ КРОКИ», за напрямом “Соціологія та соціальна робота”, яку проводив ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет».

В активі – публікації 9 тез доповідей, досвід публічних виступів та обговорення актуальних соціальних проблем в широкій аудиторії, грамоти та призи за І місце (Бородуліна Ніка, СР-16і) та за ІІІ місце (Шаповалова Анастасія, СР-16).

ВІТАЄМО!

Попередні Ярмарка вакансій "Побудуй кар'єру з нами"
Наступні Відкрита лекція докторантки манчестерського університету – «соціологія у сучасній Великій Британії»