Дослідження американського досвіду системи надання освітніх послуг

10-22 квітня 2018 року доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування, к.е.н. Нога Ірина Михайлівна стала учасникомпрограми «Відкритий світ», що фінансується Конгресом США та здійснюється Центром лідерства «Відкритий світ» (Центр) при бібліотеці Конгресу США, та адмініструється організацією Американські Ради з міжнародної освіти:  ACTR/ACCELS (American Councils).

У рамках програми було проведено ряд професійних зустрічей з представниками Конгресу США у Вашингтоні, міської ради міста Айрондеквойт та навчальних закладів штату Нью-Йорк.

Під час  зустрічей обговорювались наступні питання:

• пропаганда реформи освіти;
  • організація системи підтримки переміщених студентів та надання якісної освіти студентам-біжанцям: досвід стихійної катастрофи у Пуерто-Рико та американських Віргінських островів;
  • використання найсучасніших технології у сфері освіти, дистанційного навчання, інновації в освіті;
  • професійний розвиток та розробка навчальних матеріалів;
  • підтримка студентів-ветеранів та студентів з особливими потребами з питань освіти та їх працевлаштування;
  • підвищення конкурентоспроможності переміщених закладів вищої освіти та залучення донорів/ грантів для університетів тощо.

Набутий позитивний американський досвід щодо управління вищої школи стане у нагоді під час організації навчального процесу в Донецькому державному університету управління, а також налагодженні міжнародного співробітництва з освітніми установами США.

Попередні Круглий стіл: «друга світова війна як об'єкт політики пам'яті. «Війни пам'яті» в сучасному світі»
Наступні Команда ДонДУУ привезли до Маріуполя срібло Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»