Профорієнтаційний візит до маріуполського коледжу мистецтв

25 квітня викладачі та студенти кафедри соціології управління зустрілися зі студентами випускних курсів Маріупольського коледжу мистецтв. Під час зустрічі абітурієнти дізналися про історію Донецького державного університету управління та спеціальності, за якими здійснюється підготовка, про кадровий склад кафедри соціології управління та зміст освітніх програм з соціології та соціальної роботи. Студенти ДонДУУ охоче поділилися з присутніми своїми враженнями від навчального процесу в університеті, розповіли про інфраструктуру та можливості особистісного розвитку у позанавчальний час, про власні успіхи. Бажаючі долучилися до соціологічного опитування щодо здорового способу життя маріупольської молоді. Особливий же інтерес викликала міні-лекція доцента Чаплика Миколи Миколайовича з соціології музики.

Попередні Відкрита лекція докторантки манчестерського університету – «соціологія у сучасній Великій Британії»
Наступні Урочисте вручення сертифікатів про проходження підготовчих курсів для складання ЗНО у 2018 році