Урочисте вручення сертифікатів про проходження підготовчих курсів для складання ЗНО у 2018 році

В останню суботу квітня, напередодні перших святкових травневих днів, слухачі Підготовчого відділення Донецького державного університету управління (далі – ДонДУУ, університет) отримали сертифікати про проходження підготовчих курсів для складання зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО) у 2018 році.

Вручення сертифікатів слухачам відбулося в урочистій атмосфері                в другому корпусі університету (вул. Аеродромна, 7). Так, в.о. завідувача Підготовчого відділення Дар’я Ігорівна Нефьодова-Лепіна привітала школярів з успішним виконанням робочого навчального плану підготовки до складання ЗНО у 2018 році для вступу до закладів вищої освіти.

Нагадаємо, підготовчі курси для складання ЗНО у 2018 році проходили на базі ДонДУУ в приміщенні другого корпусу університету протягом 6-ти місяців (з 01.11.2017р. по 30.04.2018р.) щосуботи кожного тижня, що не відволікало учнів від шкільних занять та домашніх завдань протягом робочого тижня. Усі бажаючі мали можливість поглибити свої теоретичні та практичні знання за наступними дисциплінами:

• математика;
  • українська мова та література;
  • історія України;
  • іноземна мова (англійська).

Донецький державний університет управління висловлює щирі побажання учням в успішному складанні зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, отриманні високих результатів та з нетерпінням очікує майбутніх студентів в стінах університету!

Попередні Профорієнтаційний візит до маріуполського коледжу мистецтв
Наступні Круглий стіл: «друга світова війна як об'єкт політики пам'яті. «Війни пам'яті» в сучасному світі»