Відкрита лекція докторантки манчестерського університету – «соціологія у сучасній Великій Британії»

25 квітня викладачі, аспіранти та студенти кафедри соціології управління відвідали відкриту лекцію Анни Балаж – здобувачки PhD з антропології в Манчестерському університеті, яка наразі стажується в Маріупольському державному університеті, на тему – «Соціологія у сучасній Великій Британії».

Пані Анна не лише розповідала про популярні наукові течії та методики викдадання соціології у Британії, а й робила цікаві історичні екскурси й порівняння, демонструвала можливості застосування візуальних методів в  культурно антропологічних студіях, ділилася результатами власного дослідження, присвяченого інфрастуктурним змінам у Маріуполі після 2014 року та їх сприйняттю молоддю. Після лекції Анна Балаж охоче відповіла на запитання аудиторії щодо розвитку урбаністичної соціології, щодо свободи слова у Великій Британії, формування нових культурних практик маріупольців тощо. Спілкування було невимушеним і плідним.

Попередні Майбутні соціальні працівники вдало виступили на регіональній студентській конференції
Наступні Профорієнтаційний візит до маріуполського коледжу мистецтв