Всесвітній день охорони праці

З нагоди  відзначення Всесвітнього дня охорони праці та у рамках відповідного плану заходів 27 квітня у Донецькому  державному університеті управління відділом Охорони праці та кафедрою екологічний менеджмент було проведено зустріч-заняття на тему: «Захищене і здорове покоління». У заході взяли  доцент кафедри екологічний менеджмент Нестеров О.Ю., інженер з охорони праці університету Зал А.М. викладачі та студенти університету. Всі доповіді об`єднувала одна мета – як зберегти здоров`я, а інколи і життя людини.

Для молодих людей відповідальним кроком у їхньому житті є вибір майбутньої професії, окремі з яких пов’язані з певними ризиками та небезпечними умовами праці. Тому вже сьогодні студентській молоді потрібно усвідомити важливість дотримання культури охорони праці. Доцент кафедри екологічного менеджменту Нестеров О.Ю. прочитав тематичну лекцію студентам з основ охорони праці та надав практичні поради, наголосивши на необхідності суворого дотримання правил безпеки на робочих місцях. У дискусійній формі присутні обговорили питання, пов’язані з основними аспектами профілактики нещасних випадків, забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту, нагадали види інструктажів, порядок надання першої невідкладної допомоги при виникненні небезпеки.

Інженер з охорони праці Зал А.М. розповіла на прикладах, як деякі підприємства використовують  працю неповнолітніх з порушенням їх прав. Як свідчить практика, деякі роботодавці не поспішають офіційно оформляти трудові відносини зі студентами, користуючись їх правовою необізнаністю та зацікавленістю у будь-який спосіб отримати роботу. Тому закликала молодь та їх наставників активно долучатися до роботи з формування культури безпеки та гігієни праці.

Студенти отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання.

Попередні Студенти ДонДУУ навчаються у школі практичної демократії
Наступні День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років