Команда ДонДУУ привезли до Маріуполя срібло Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»

З 24 по 26 квітня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Метою проведення Олімпіади стало виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, а також пропагування свідомого ставлення до власної та громадської безпеки.

Близько 120 студентів із 41 виша зі всіх регіонів України змагалися за звання кращих у двох турах: теоретичному – де учасники мали змогу показати свої знання з безпеки життєдіяльності та навички розв’язання задач, а також практичному – де під наглядом медиків продемонструвати вміння оцінити надзвичайну ситуацію та надати першу медичну допомогу.

Донецький державний університет управління представляли студент 1-го курсу факультету права і соціального управління спеціальності «право» – Галла Михайло, а також студентка 2-го інтегрованого курсу факультету права і соціального управління, спеціальності «право» – Преснакова Наталя.

За результатами Олімпіади Преснакова Наталя посіла почесне ІІ місце.

Вітаємо команду учасників з високими результатами та бажаємо подальшої плідної праці, натхнення і наполегливості у підкоренні нових вершин!

Студенти вдячні за підтримку та за якісну підготовку до Олімпіади ректору, д.держ.упр., Маровій С.Ф., проректору з наукової роботи, д.е.н., Балуєвій О.В., декану факультету права і соціального управління, к.держ.упр. Тарасенку Д.Л., та доцентам кафедри менеджменту природоохоронної діяльності к.е.н., Турбіній О. І., к.т.н. Погребняк Л. О.

Попередні Дослідження американського досвіду системи надання освітніх послуг
Наступні Участь студентів ДонДУУ у Всеукраїнській конференції з охорони праці у м. Львів