Студенти ДонДУУ навчаються у школі практичної демократії

З 25 по 30 квітня студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Ісаєва Вікторія успішно пройшла навчання в Школі практичної демократії, організованій у місті Маріуполь Democracy Reporting International (DRI) у співпраці з Благодійним фондом “Восток SOS”.

Протягом 6 днів тренери від Інституту політичної освіти, Агенції журналістики даних “TEXTY”, Центру розвитку інновацій, експерти групи “Електронна демократія”, Реанімаційний Пакет Реформ та інші,  вчили маріупольських активістів взаємодіяти з  органами місцевої влади в контексті децентралізації, ефективно користуватись відкритими даними для громадського контролю за владою, управляти проектами в НУО,  організувати адвокаційну діяльність та комунікувати зі ЗМІ, аналізувати джерела інформації і протистояти “фейкам”.

Школа практичної демократії дала змогу учасникам підвищити рівень правової та медіаграмотності, поспілкувалась з досвідченими й успішними людьми, вмотивувало до реалізації громадських ініціатив у рідному місті.

Попередні Участь студентів ДонДУУ у Всеукраїнській конференції з охорони праці у м. Львів
Наступні Всесвітній день охорони праці