Участь студентів ДонДУУ у Всеукраїнській конференції з охорони праці у м. Львів

В рамках Всесвітнього дня охорони праці 27 квітня 2018 року на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів, аспірантів та ад’юнктів «Проблеми та перспективи розвитку охорони праці».

З вітальним словом до учасників конференції виступив проректор з науково-дослідної роботи університету, д.с-г.н., професор Кузик А.Д., а також гості: Мельник І.Л. – начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області, Винницький Б.В. – головний технічний інспектор праці Об’єднання профспілок Львівщини та Біловус М.Г. – начальник відділу з профілактики страхових випадків Управління ВДФССУ у Львівській області.

Донецький державний університет управління представили декан факультету права і соціального управління, к.держ.упр., доцент Тарасенко Д.Л. та студенти факультету права і соціального управління спеціальності «право» Галла М. (науковий керівник: к.т.н., Погребняк Л.О.) та Преснакова Н. (науковий керівник: к.е.н., Турбіна О.І.).

Галла Михайло виступив на пленарному засіданні з докладом на актуальну тему «Екологічна безпека промислових міст (на прикладі м. Маріуполь)».

У конференції взяли участь 78 осіб із 17 вишів України.

Усі учасники отримали сертифікати про участь у конференції, а кращі доповіді було нагороджено дипломами.

Попередні Команда ДонДУУ привезли до Маріуполя срібло Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»
Наступні Студенти ДонДУУ навчаються у школі практичної демократії