День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років

У Донецькому державному університеті управління відбувся виховний національно-патріотичний захід, присвячений Дню пам’яті та примирення, який відзначається в Україні 8 травня.

Сьогодні ми відзначаємо особливий день в історії – День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Історія, що увінчена страшною трагедією того часу, яка забрала мільйони людських життів, і волею до перемоги українського незламного народу.

Ми завжди будемо пам’ятати, якою ціною була виборена перемога за нашу незалежність. Ми схиляємо голову перед героями, які віддали своє життя за майбутнє України, а також сьогодні боронять східні кордони нашої квітучої країни.

Бажаю всім мирного неба над головою, щасливого сьогодення і надійного майбутнього для України!

ректор Світлана Марова

Студенти вшанували героїчний подвиг захисників України під час Другої світової війни. У теплій, родинній атмосфері пройшло спілкування між студентами та запрошеними гостями, військовослужбовцями з частини А-2109. Студенти виявили шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, підготувавши доповіді про український визвольний рух, жертв нацизму, подвиги маріупольців під час протистояння нацистській Німеччині. Виступи студентів супроводжувалися патріотичними піснями та поезіями.

Студентська молодь Університету подякувала ветеранам і сучасним захисникам незалежності й територіальної цілісності держави за високий героїзм і мужність, побажала всім добра, незламної волі, злагоди і миру в Україні та світі.

Адміністрація Університету звертає вашу увагу, що в період травневих свят значно активізувалася пропагандистська діяльність представників антиукраїнських організацій, що закликають до участі у провокаційних фейкових акціях задля дестабілізації ситуації в Україні та дискредитації нашої держави перед світовою спільною. У разі таких провокаційних дій звертатися до правоохоронних органів.

Співробітники та студенти Донецького державного університету управління 8 і 9 травня долучились до участі у урочистому заході Дня пам’яті та примирення, а також у мітинзі вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

Попередні Всесвітній день охорони праці
Наступні Майстер-клас з фінансової безпеки на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування