Студенти ДонДУУ на другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

26 квітня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності). Участь у змаганнівзяли 50 магістрів і 61 бакалавр із 64  закладів вищої освіти, у тому числі і представники Донецького державного університету управління.

На відкриття Олімпіади завітали заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА Зварич Г.В., секретар Тернопільської міської ради Шумада В.В., проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ, д.е.н., професор Монастирський Г.Л., декан факультету економіки та управління, к.е.н., доцент Островерхов В.М.

Донецький державний університет управління представила магістрспеціальності «Менеджмент невиробничої сфери» Берегова Анастасія  (науковий керівник: к.е.н. Чернишов О.Ю.).

Після завершення теоретичного та практичного турівОлімпіади,для учасників була організована тролейбусна екскурсія, під час якої студенти оглянули найвизначніші місця Тернополя. Також для учасників та гостей заходу провели пішу екскурсію центральною частиною міста.

Переможців IIетапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» привітав в.о. ректора ТНЕУ, д.е.н., професор Андрій Ігорович Крисоватий, а також голова журі, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ, д.е.н., професор Михайло Михайлович Шкільняк.

Окрасою заходу стали виступи талановитих й обдарованих учасників творчих колективів ТНЕУ. Також у цей день учасники та гості Олімпіади відвідали Музей історії ТНЕУ.

У загальному заліку Берегова Анастасія посіла 6 місце серед 50 учасників олімпіади освітнього ступеню «магістр», гідно представивши наш університет. Вітаємо Анастасію та бажаємо розвитку і наснаги, сил досягати своєї мети, отримувати моральне задоволення від навчання і своєї наукової праці, упевненості в собі, продовжувати вчитися і самовдосконалюватися та непохитної віри у свій успіх та свою велику мету!

Попередні День відкритих дверей факультету права і соціального управління
Наступні Участь ДонДУУ у інформаційному міському арт-проекті «Насильству немає виправдання!»